Responsywne Strony www

Skończył się czas mobilnych stron! Nie potrzebujesz już oddzielnej strony mobilnej, które będzie wyświetlała zawartość serwisu na poszczególnych urządzeniach mobilnych. Nadszedł czas technologii responsywnej (Responsive Web Design), która obsługuje twoją stronę www na wszystkich urządzeniach. Możesz korzystać ze swojej strony na tablecie, smartfonie lub komputerze stacjonarnym. Odpowiednia technologia projektowania stron internetowych jest ważna, ponieważ firma Google ogłosiła Mobilegeddon 2015 a następnie Mobilegeddon 2016 i zaczęła zwiększać oceny witryn, które są przyjazne dla smartfonów i tabletów oraz innych urządzeń przenośnych.

Więcej

Celem marketingu jest poznanie oraz zrozumienie klienta

Zrozumienie potrzeb klientów jest kluczem dla naszego zespołu. Aby zapewnić doskonałą obsługę klienta w Producerze, zapewniamy to, co obiecujemy. Ale wspaniała obsługa klienta polega na poznaniu swoich klientów tak dobrze, że można przewidzieć ich potrzeby, jak również przekroczyć ich oczekiwania.

 

Więcej

Rekomendacje

Jacek Fior / Biuro Tłumaczeń Better Horizons

Przez kilka lat współpracy z firmą Producer stworzyliśmy 8 stron internetowych o różnym stopniu zaawansowania i trudności. Za każdym razem zespół Producera pozwalał nam dowolnie kształtować naszą wizję i nie namawiał na kompromisy jakościowe. Od lat polecam ich innym klientom.

Kajetan Bartosik / Prezes Zarządu GetCar Sp. z o.o.

Firma 'Producer' jest naszym profesjonalnym partnerem businessowym od wielu lat, wszystkie działania zawsze były wykonywane rzetelnie z i należytą starannością.

Michał Bartusiak / V-ce Prezes Zarządu North Food Polska S.A.

Wielkie podziękowania za terminowe i kompletne przygotowanie stron internetowych naszych restauracji. Po raz kolejny Producer udowodnił że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Maciej Barański / Manager ds. Komunikacji Marketingowej Grupa MAC

Rzecz dziwna i bardzo rzadka w dzisiejszych czasach, tym bardziej godna podkreślenia: w końcu sumienny, rzeczowy, dotrzymujący terminów partner. Co najważniejsze - fachowcy w swojej branży. Prawdziwi, bo kiedy nie znają odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie potrafią powiedzieć: nie wiemy ale sprawdzimy to.

Więcej