Portfolio

GetCar

GetCar Sp. z o.o. posiadając wieloletnie doświadczenie w sporcie samochodowym oferuje szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej.

Więcej

Kielce - Raj dla Dzieci

Czas z rodziną, to czas najpiękniejszy. Czas, który mile wspominamy jako dorośli. Wspólne rodzinne wyjścia, wyjazdy oraz spędzone razem weekendy to fundament wzajemnych więzi w rodzinie.
„Kielce – Raj dla dzieci” to oferta turystyczno-kulturalna promująca turystykę rodzinną oraz największe atrakcje Kielc oraz regionu.

Więcej

Starimex Meble

Zespół Starimex Meble to grono ludzi, za których pracą kryje się pasja. To firma działająca od 17 lat na polskim rynku.

Więcej

STW System Kielce

Spółka STW SYSTEM powstała na bazie doświadczeń zawodowych menadżerów związanych przez szereg lat z firmami branży usług i budowlanej. Korzystając z najnowszych technologii oraz optymalizując organizację pracy, firma stale podnosi jakość i wydajność pracy.

Więcej

Chip Tuning Kielce

Firma GetCar Sp. z o.o. posiadając wieloletnie doświadczenie w sporcie samochodowym oferuje obsługę samochodów Osobowych i Dostawczych.

Więcej

Osiedle Bella Vista

Unikatowe miejsce na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta.. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!

Więcej