Portfolio

Dealer Suzuki i Hyundai

Folwark Samochodowy jest autoryzowanym dealerem samochodów marek Suzuki, Hyundai i Mitsubishi. Cały zespół tworzą doświadczeni fachowcy z poszczególnych dziedzin, dzięki którym usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Więcej

Pasaż Grunwaldzki

Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku. Zlokalizowane w samym sercu miasta jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego. Praca nad nową responsywną stroną centrum handlowego była dla nas czystą przyjemnością.

 

Więcej

Muzeum Narodowe

Muzeum Narodowe jest placówką z ponad 100-letnią tradycją. W swoich zbiorach posiada cenne eksponaty z dziedziny malarstwa, rzemiosła artystycznego, sztuki ludowej, literatury, archeologii i przyrody. Początkowo prosty projekt graficzny wymagał od naszego zespołu kreatywnego myślenia połączonego z umiejętnościami planowania i programowania.

Więcej

Kielecki Park Technologiczny

Kielecki Park Technologiczny to miejsce nastawione na innowacyjność oraz kreatywność, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz zagranicy. Współpraca naszej agencji z KPT sięga jego początków i zawsze układała się wzorowo. 

Więcej

GC Broker

GC Broker to profesjonalny broker ubezpieczeniowy z 10-letnim doświadczeniem. Firma zbudowała nowoczesną, ogólnopolską i jedną z najprężniejszych kancelarii brokerskich w Polsce. Wyzwanie dla naszego zespołu? Prędkość działania i podejście klienta do biznesu bardzo nas zaskoczyła i wiele nauczyła. 

Więcej

Centrum Kształcenia Praktycznego

CK Technik to nowoczesny i kluczowy ośrodek budowania kompetencji i kwalifikacji zawodowych dla młodzieży i dorosłych. Swoją działalność opiera na ścisłej współpracy z przedsiębiorstwami z branży informatycznej oraz przemysłu metalowo-odlewniczego, które stanowią inteligentne specjalizacje województwa świętokrzyskiego. Współpraca z CK Technik to mały wkład naszej agencji w rozwój szkolnictwa zawodowego.

Więcej