Portfolio

STW System Kielce

Spółka STW SYSTEM powstała na bazie doświadczeń zawodowych menadżerów związanych przez szereg lat z firmami branży usług i budowlanej. Korzystając z najnowszych technologii oraz optymalizując organizację pracy, firma stale podnosi jakość i wydajność pracy.

Więcej

Chip Tuning Kielce

Firma GetCar Sp. z o.o. posiadając wieloletnie doświadczenie w sporcie samochodowym oferuje obsługę samochodów Osobowych i Dostawczych.

Więcej

Osiedle Bella Vista

Unikatowe miejsce na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta.. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!

Więcej

Akademia Muay Thai Kielce

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim.

Więcej

Kieleckie Dni Informatyki - Producer wspiera jako Złoty Partner

Zostaliśmy Złotym Partnerem Kieleckich Dni Informatyki - jest to już druga, rozszerzona edycja projektu. W ramach barterowej współpracy zaprogramowaliśmy stronę dla wydarzenia i wdrożyliśmy system zarządzania treścią CMS Producer. Warsztaty, dyskusje i test wiedzy – to elementy Kieleckich Dni Informatyki, które w dniach 3 i 4 kwietnia organizują Kielecki Park Technologiczny i Politechnika Świętokrzyska. Dokładamy cegiełkę do kształcenia i rozwijania umiejętności młodych ludzi w branży IT.

Więcej

Galeria Amber

Galeria Amber jest to miejsce, w którym najnowsze trendy i niepowtarzalny styl polskich i światowych marek są na wyciągnięcie ręki. Ponad 100 salonów oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. 

Więcej