Portfolio / Kielecki Park Technologiczny

Kielecki Park Technologiczny to miejsce nastawione na innowacyjność oraz kreatywność, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz zagranicy. Współpraca naszej agencji z KPT sięga jego początków i zawsze układała się wzorowo.

 

W tym projekcie ponownie zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z klientem a konkretnie z LabDesign KPT, z którym wspólnie stworzyliśmy koncepcję graficzną serwisu i poszczególne funkcjonalności. Programowanie strony w technologii Responsive Web Design było kolejnym krokiem, gdzie współpraca z działem graficznym KPT była nieoceniona. Wspólna wymiana pomysłów, kreatywne myślenie i odwaga towarzyszyły całemu zespołowi przy tej produkcji. Lubimy pracować z ludźmi, którzy "czują bluesa", mają odważne pomysły i nie boją się ich realizacji. Taki jest zespół Kieleckiego Parku Technologicznego.

 

 

Kielecki Park Technologiczny

 

Park oferuje nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną infrastrukturę oraz uzbrojone tereny inwestycyjne, objęte działaniem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firmy prowadzące działalność na terenie KPT mogą korzystać, z jednej strony z udogodnień parkowych, z drugiej zaś, z przywilejów podatkowych. Oferta instytucji jest zawsze odpowiedzią na indywidualne potrzeby potencjalnych współpracowników.