Portfolio / GetCar

GetCar to firma ciesząca się wieloletnim zaufaniem swoich klientów, dlatego stawiają na niezawodność i sprawne działanie. Podczas współpracy trwającej od początku działalności Producera, mogliśmy przekonać się o profesjonalizmie kadry. Tworząc nowy serwis internetowy www.getcar.com.pl skupiliśmy się na indywidualnych potrzebach oraz wytycznych, by jak najlepiej stworzyć i dopasować treści z ciekawą linią graficzną. Intuicyjne korzystanie z zawartości serwisu na urządzeniach mobilnych oraz komputerach stacjonarnych jest możliwe dzięki nowej, responsywnej technologii. Dodatkowo aby ułatwić zarządzanie treściami na stronie, została ona wyposażona w przyjazny, autorski system CMS Producer. System ten jest rozwijany i udoskonalany od wielu lat by jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów oraz upraszczać pracę. Dzięki temu wracają oni do nas po latach, aby zaktualizować i odświeżyć swój wizerunek w sieci.
Nasz dział kreatywny dba o wizerunek GetCar na wszelkich polach działalności internetowej, w tym media społecznościowe i kreacje graficzne.

Misją serwisu samochodowego GETCAR jest bycie na rynku samochodowym najlepszą firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie serwisowania i napraw samochodów. Realizacja wizji możliwa jest dzięki wspólnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników w dążeniu do sprawnego i niezawodnego działania Firmy.