Portfolio / Kielce - Raj dla Dzieci

"Kielce - Raj dla Dzieci" to produkt promujący atrakcje oraz wydarzenia turystyczno-kulturalne, dedykowane rodzinom z dziećmi, zachęcające do odwiedzenia Miasta Kielce oraz największych atrakcji gmin wchodzących w skład Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. Oferta stanowi propozycję rodzinnego wypoczynku uwzględniającą różne formy aktywnego spędzenia czasu. Promujemy przede wszystkim atrakcje unikalne, charakterystyczne dla Kielc i regionu, nie zapominając jednak o tych, które są typowe i standardowe. Czas z rodziną, to czas najpiękniejszy. Czas, który mile wspominamy jako dorośli. Wspólne rodzinne wyjścia, wyjazdy oraz spędzone razem weekendy to fundament wzajemnych więzi w rodzinie. 

 

Nowy serwis internetowy dla "Kielce - Raj dla Dzieci"  to przede wszystkim nowa responsywna technologia (RWD- Responsive Web Design), która umożliwia intuicyjne korzystanie z zawartości zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych. Stronę obsługuje przyjazny system zarządzania treścią CMS Producer. Ciekawa, kolorowa linia graficzna nawiązująca do motywów dziecięcych i wypoczynku rodzinnego. 

Portal internetowy - www.rajdladzieci.kielce.eu to tematyczne działy z pogrupowanymi atrakcjami turystycznymi, sportowymi, kulturalnymi, w tym m.in. szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, baseny, parki tematyczne, muzea czy parki rozrywki. Portal to również kalendarium wydarzeń zawierające informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, sportowych, turystycznych na terenie Miasta Kielce oraz Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. Interaktywna mapa Kielc i okolic z zaznaczonymi atrakcjami/obiektami jest dostępna na portalu www.rajdladzieci.kielce.eu i jest stale rozwijana. Prezentuje informacje na temat danego miejsca/obiektu, jego historii, ciekawostek z nim związanych, ceny biletów, trasę dojazdu, itp.