Portfolio / STW System Kielce

Spółka STW SYSTEM powstała na bazie doświadczeń zawodowych menadżerów związanych przez szereg lat z firmami branży usług i budowlanej. Korzystając z najnowszych technologii oraz optymalizując organizację pracy, firma stale podnosi jakość i wydajność pracy. Dzięki temu zdobywa uznanie Klientów i wypracowuje silną pozycję rynkową.

Nowy serwis internetowy dla STW System Kielce to przede wszystkim nowa, prosta strona informacyjna w technologii RWD (Responsive Web Design), która umożliwia intuicyjne korzystanie z zawartości zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych.

Spółka STW SYSTEM oferuje w zakresie bezpieczeństwa systemowe rozwiązania, dostosowane indywidualnie do potrzeb Klienta. Ochrona fizyczna jest wspomagana przez elektroniczne systemy bezpieczeństwa oraz kontroli pracy agentów ochrony.

 

Spółka STW SYSTEM specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu obiektów, szczególnie w przygotowaniu obiektów do odbiorów po budowlanych. Firma sprzątała kompleksowo wiele dużych obiektów, takich jak galerie handlowe, biurowce, centra logistyki oraz baseny i stadiony.