Rekomendacje

Jacek Fior / Biuro Tłumaczeń Better Horizons

"Przez kilka lat współpracy z firmą Producer stworzyliśmy 8 stron internetowych o różnym stopniu zaawansowania i trudności. Za każdym razem zespół Producera pozwalał nam dowolnie kształtować naszą wizję i nie namawiał na kompromisy jakościowe. Od lat polecam ich innym klientom."

Kajetan Bartosik / Prezes Zarządu GetCar Sp. z o.o.

"Firma 'Producer' jest naszym profesjonalnym partnerem businessowym od wielu lat, wszystkie działania zawsze były wykonywane rzetelnie z i należytą starannością."

Michał Bartusiak / V-ce Prezes Zarządu North Food Polska S.A.

"Wielkie podziękowania za terminowe i kompletne przygotowanie stron internetowych naszych restauracji. Po raz kolejny Producer udowodnił że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych."

Maciej Barański / Manager ds. Komunikacji Marketingowej Grupa MAC

"Rzecz dziwna i bardzo rzadka w dzisiejszych czasach, tym bardziej godna podkreślenia: w końcu sumienny, rzeczowy, dotrzymujący terminów partner. Co najważniejsze - fachowcy w swojej branży. Prawdziwi, bo kiedy nie znają odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie potrafią powiedzieć: nie wiemy ale sprawdzimy to."

Dorota Kręcisz / Prezes Zarządu HCE Sp. z o.o.

"Producer - dla mnie przede wszystkim wiedza i doświadczenie. Te dwa czynniki decydują o tym, że zawsze wybieram ich realizacje. Na uwagę zasługują również nieszablonowe projekty graficzne, dlatego serdecznie polecam tę firmę."

Michał Jaśnikowski / Dyrektor Handlowy Samer Sp. z o.o.

"Nasza wieloletnia kooperacja w pełni potwierdza profesjonalizm oraz duże doświadczenie firmy PRODUCER w zakresie projektowania i tworzenia stron WWW. Na każdym etapie realizacji projektów kompleksowa pomoc i doradztwo pozwalało profesjonalnie osiągnąć zamierzony cel. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę PRODUCER jako wartościowego partnera nie obawiającego się trudnych wyzwań, zaś usługi świadczone przez wyspecjalizowaną kadrę są godne polecenia i promowania."

Grzegorz Kempka / Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYL

"PRODUCER jako firma pomagająca promować się w internecie jest moim największym odkryciem ostatnich czasów. Profesjonalizm i troska o klienta zaskakiwała mnie wielokrotnie w ciągu tych kilku dni pracy nad witryną internetową. Jako psychoterapeuta z zawodu jestem wyczulony na jakość relacji między specjalistą a klientem i muszę przyznać, że pracownicy firmy PRODUCER zawstydzili mnie swoim podejściem; dużo można się od nich nauczyć w tym względzie. Od strony technicznej praktycznie wszystko, co sobie wymyśliłem było możliwe do realizacji i dużo więcej. Szkolenie przeprowadzone przez pracownika PRODUCERa w zakresie administrowania stroną pozwala biegle obsługiwać i prosty i intuicyjny panel zarządzania. Reasumując - polecam gorąco tę Firmę."

Michał Koncewicz / V-ce Prezes Zarządu Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o.

"Współpraca z firmą Producer należy do przyjemności. Profesjonalne podejście do obsługi klienta, szeroka oferta świadczonych usług oraz szybki kontakt pozwalają polecić firmę jako rzetelnego partnera biznesowego."

Jacek Błaszkiewicz / Manager ds. Marketingu Fabet S.A.

"W razie jakiejkolwiek potrzeby Producer jest zawsze do dyspozycji, błyskawicznie odpowiadają na pytania i służą pomocą, Rekomendujemy Producera jako profesjonalnego dostawcę usług internetowych."

Jarosław Bator / Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa

"Współpracujemy z Producerem od wielu lat. Działają zawsze kreatywnie, profesjonalnie i na czas. Polecamy ich usługi innym firmom i instytucjom."