Portfolio

Galeria Olimpia

Galeria Olimpia jest największą tego typu inwestycją w regionie, powierzchnia handlowa mieszcząca aż 68 lokali. W swojej ofercie posiada nie tylko większość znanych, światowych marek, ale także firmy działające lokalnie - doskonale znane mieszkańcom Bełchatowa i regionu. Oprócz szerokiej gamy salonów związanych z modą, klienci znajdą miejsca gdzie można dobrze zjeść,odpocząć, bądź aktywnie spędzić czas.

Więcej

Muzeum Narodowe

Muzeum Narodowe jest placówką z ponad 100-letnią tradycją. W swoich zbiorach posiada cenne eksponaty z dziedziny malarstwa, rzemiosła artystycznego, sztuki ludowej, literatury, archeologii i przyrody. Początkowo prosty projekt graficzny wymagał od naszego zespołu kreatywnego myślenia połączonego z umiejętnościami planowania i programowania.

Więcej

Pasaż Grunwaldzki

Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku. Zlokalizowane w samym sercu miasta jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego. Praca nad nową responsywną stroną centrum handlowego była dla nas czystą przyjemnością.

 

Więcej

Kielecki Park Technologiczny

Kielecki Park Technologiczny to miejsce nastawione na innowacyjność oraz kreatywność, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz zagranicy. Współpraca naszej agencji z KPT sięga jego początków i zawsze układała się wzorowo. 

Więcej

GC Broker

GC Broker to profesjonalny broker ubezpieczeniowy z 10-letnim doświadczeniem. Firma zbudowała nowoczesną, ogólnopolską i jedną z najprężniejszych kancelarii brokerskich w Polsce. Wyzwanie dla naszego zespołu? Prędkość działania i podejście klienta do biznesu bardzo nas zaskoczyła i wiele nauczyła. 

Więcej

Galeria Echo

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Powierzchnia handlowa mieści 250 sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część gastronomiczną i rozrywkową.

Więcej