Portfolio

Sushiya - Pasjonaci azjatyckiego jedzenia

Praca dla takiego klienta to czysta przyjemność. To co połączyło zespoły Sushiya i Producera to prostota i fantastyczne doznania smakowe na końcu realizacji projektu. Nowy serwis internetowy dla Restauracji Sushiya to m.in. technologia Responsive Web Design oraz moduł do rezerwacji i płatności online PayU. Projekt graficzny to japońska prostota i minimalna elegancja.

Więcej

Dealer Suzuki i Hyundai

Folwark Samochodowy jest autoryzowanym dealerem samochodów marek Suzuki, Hyundai i Mitsubishi. Cały zespół tworzą doświadczeni fachowcy z poszczególnych dziedzin, dzięki którym usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Więcej

Galeria Olimpia

Galeria Olimpia jest największą tego typu inwestycją w regionie, powierzchnia handlowa mieszcząca aż 68 lokali. W swojej ofercie posiada nie tylko większość znanych, światowych marek, ale także firmy działające lokalnie - doskonale znane mieszkańcom Bełchatowa i regionu. Oprócz szerokiej gamy salonów związanych z modą, klienci znajdą miejsca gdzie można dobrze zjeść,odpocząć, bądź aktywnie spędzić czas.

Więcej

Muzeum Narodowe

Muzeum Narodowe jest placówką z ponad 100-letnią tradycją. W swoich zbiorach posiada cenne eksponaty z dziedziny malarstwa, rzemiosła artystycznego, sztuki ludowej, literatury, archeologii i przyrody. Początkowo prosty projekt graficzny wymagał od naszego zespołu kreatywnego myślenia połączonego z umiejętnościami planowania i programowania.

Więcej

Pasaż Grunwaldzki

Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku. Zlokalizowane w samym sercu miasta jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego. Praca nad nową responsywną stroną centrum handlowego była dla nas czystą przyjemnością.

 

Więcej

Kielecki Park Technologiczny

Kielecki Park Technologiczny to miejsce nastawione na innowacyjność oraz kreatywność, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz zagranicy. Współpraca naszej agencji z KPT sięga jego początków i zawsze układała się wzorowo. 

Więcej