Portfolio / GC Broker

GC Broker to profesjonalny broker ubezpieczeniowy z 10-letnim doświadczeniem. Firma zbudowała nowoczesną, ogólnopolską i jedną z najprężniejszych kancelarii brokerskich w Polsce. Wyzwanie dla naszego zespołu? Prędkość działania i podejście klienta do biznesu bardzo nas zaskoczyła.

 

Możliwość nauki od naszych klientów to wartość dodana, którą dostajemy "w cenie". W przypadku GC Broker mogliśmy nauczyć się bardzo wiele, począwszy od podejścia do klienta a skończywszy na dostarczaniu usług, które obiecujemy klientom. Praca nad firmową stroną to droga w stronę prostoty, która przyświeca naszej agencji od samego początku. Proste rozwiązania, atrakcyjna grafika, responsywny charakter - to cechy nowej strony www GC Broker. Przekonajcie się sami.

GC Broker

 

GC Broker organizuje audyty ubezpieczeniowe rozpoznając potrzeby Klientów, które stanowią podstawę budowania programów ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Duży nacisk kładą na kompleksową obsługę w tym likwidację szkód, dbając o właściwą realizację zobowiązań Ubezpieczycieli, wobec Klientów. Oferta GC Broker obejmuje obsługę wszystkich linii ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe. Kompleksowo obsługują klientów korporacyjnych, indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw.