Portfolio / Akademia Muay Thai Kielce

Akademia Muay Thai Kielce to niezwykły zespół. Zespół ludzi, których łączy jeden wspólny mianownik: chęć działania!

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim.

 

Nowy serwis internetowy dla to przede wszystkim nowa responsywna technologia, która umożliwia intuicyjne korzystanie z zawartości zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych. Strona została wyposażona w przyjazny system zarządzania treścią CMS Producer i ciekawą linię graficzną spójną z wytycznymi właściciela serwisu. Praca naszego zespołu nie ograniczyła się jedynie do wdrożenia strony internetowej. Nasz dział kreatywny prowadzi i nadzoruje kampanie promocyjne na serwisie Facebook oraz Google Ads. Jako partnerzy, cieszymy się z długiej, owocnej współpracy sięgającej początków założenia akademii. Jesteśmy dumni, że jako sponsorzy wspieramy aktywnie tak wspaniałych ludzi i miejsce. 

Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel
"Przychodząc do Akademii każdy ma inny cel, ja chciałam udowodnić samej sobie, że mam odwagę zmienić coś w swoim życiu. I udało się - już po pierwszym treningu nie wyobrażałam sobie by nie przyjść na kolejny. Bardzo szybko te wieczorne spotkania stały się moim uzależnieniem i jestem z siebie naprawdę dumna. Z każdym kolejnym treningiem pokonuję swoje słabości i ograniczenia, staję się silniejsza i pewniejsza siebie. I wreszcie znalazłam coś, co w zdrowy sposób pozwala mi się wyładować po stresujących dniach i sprawia ogromną przyjemność. I teraz wiem, że nie wiele uczuć może równać się z radością, jaką daje porządny wycisk pod okiem doświadczonego trenera. Sprawdź sam!"

Kasia, studentka, l. 21

 

Muay Thai to sport pełen magii, religii, wspaniałej tradycji, obrzędów a przede wszystkim szacunku i pokory. To możliwość poznania własnych granic i lęków. Świetne narzędzie do zgłębienia umiejętności. Zarówno fizycznych jak i psychicznych. To coś więcej niż sport. To styl i umiejętność życia według innych reguł. Prawdziwa kuźnia charakteru.