Portfolio / Galeria Amber

Galeria Amber jest to miejsce, w którym najnowsze trendy i niepowtarzalny styl polskich i światowych marek są na wyciągnięcie ręki. Ponad 100 salonów oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. 

 

Nowy serwis internetowy dla centrum handlowego to przede wszystkim nowa responsywna technologia, która umożliwia intuicyjne korzystanie z zawartości zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych. Strona została wyposażona w przyjazny system zarządzania treścią CMS Producer i ciekawą linię graficzną spójną z wytycznymi właściciela serwisu. Praca naszego zespołu nie ograniczyła się jedynie do wdrożenia strony internetowej. Nasz dział kreatywny obsługuje Galerię Amber na wszelkich polach działalności internetowej, w tym media społecznościowe i kreacje graficzne.

Galeria Amber

 

Ponad 100 salonów oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Na poziomie +1 znajdziesz strefę restauracyjną, która nie tylko serwuje najlepsze przekąski, dania i desery ale pozwoli Ci odpocząć oraz skosztować dań z różnych stron świata. Można spotkać tu interesujących gości, zobaczyć wyjątkowe pokazy lub wziąć udział w konkursach i loteriach z atrakcyjnymi nagrodami! Obecne są punkty usługowe: bankowe i bankomaty lub operatorzy sieci komórkowych. Znaleźć możesz także punkt poprawek krawieckich czy pralnię chemiczną. Kino Helios oferuje 7 sal kinowych na hity filmowe, koncerty, maratony filmowe czy transmisje sportowe. Dodatkowo na terenie galerii znajdują się: klub fitness, kącik zabaw dla dzieci, myjnia samochodowa oraz 1000 bezpłatnych, wygodnych, bezpiecznych i zadaszonych miejsc parkingowych.