Portfolio / Sushiya - Pasjonaci azjatyckiego jedzenia

Praca dla takiego klienta to czysta przyjemność. To co połączyło zespoły Sushiya i Producera to prostota i fantastyczne doznania smakowe na końcu realizacji projektu. Nowy serwis internetowy to technologia Responsive Web Design, czyli wygodna praca na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Na stronie wdrożyliśmy moduł do rezerwacji miejsc na event'ach i płatności online PayU. Projekt graficzny to japońska prostota i elegancja w dobrym stylu. Silnikiem serwisu jest CMS Producer - system zarządzania treścią, który pozwala administratorom na łatwe zarządzanie serwisem bez znajomości programowania.

Zapraszamy nie tylko na stronę internetową a przede wszystkim do Restauracji Sushiya przy ul. Leonarda w Kielcach na najlepsze Sushi.

Kilka słów o Restauracji SushiYa:

"Michał Kostrzewa, swoją przygodę z sushi zaczął w roku 2014. Pracował w wielu Krakowskich lokalach ale na stałe miejsce zagrzał w rekomendowanej przez przewodnik Michelin Hana Sushi. Tamtejszy Chef Taiyo Jung w zamian za ciężką pracę nauczył go sekretnych technik prosto z Japońskich sushi barów.

Fascynowała go prostota, nigiri ale też więcej form sushi czy innych dań, jak np. ramen. Chciał spróbować swoich sił na rynku ale zależało mu na wolności serwowanie najlepszej klasy produktów oraz odkrywania Japonii z daleka. Stara się zaskakiwać swoimi daniami i jednocześnie szanować kulturę i rytuał.

Za jego największe osiągnięcie uważa degustacje Omakase serwowaną w pierwszą niedziele miesiąca tylko za rezerwacją."