Rekomendacje

Grzegorz Kempka, Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYL

PRODUCER jako firma pomagająca promować się w internecie jest moim największym odkryciem ostatnich czasów. Profesjonalizm i troska o klienta zaskakiwała mnie wielokrotnie w ciągu tych kilku dni pracy nad witryną internetową. Jako psychoterapeuta z zawodu jestem wyczulony na jakość relacji między specjalistą a klientem i muszę przyznać, że pracownicy firmy PRODUCER zawstydzili mnie swoim podejściem; dużo można się od nich nauczyć w tym względzie. Od strony technicznej praktycznie wszystko, co sobie wymyśliłem było możliwe do realizacji i dużo więcej. Szkolenie przeprowadzone przez pracownika PRODUCERa w zakresie administrowania stroną pozwala biegle obsługiwać i prosty i intuicyjny panel zarządzania. Reasumując - polecam gorąco tę Firmę.

Michał Koncewicz, Wiceprezes Zarządu/Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o.
Współpraca z firmą Producer należy do przyjemności. Profesjonalne podejście do obsługi klienta, szeroka oferta świadczonych usług oraz szybki kontakt pozwalają polecić firmę jako rzetelnego partnera biznesowego.
Jacek Fior, Prezes QUEST sp. z o.o.
Przez kilka lat współpracy z firmą Producer stworzyliśmy 8 stron internetowych o różnym stopniu zaawansowania i trudności. Za każdym razem zespół Producera pozwalał nam dowolnie kształtować naszą wizję i nie namawiał na kompromisy jakościowe. Od lat polecam ich innym klientom.
Maciej Barański, Manager ds. Marketingu CHR Galeria Echo
Rzecz dziwna i bardzo rzadka w dzisiejszych czasach, tym bardziej godna podkreślenia: w końcu sumienny, rzeczowy, dotrzymujący terminów partner. Co najważniejsze - fachowcy w swojej branży. Prawdziwi, bo kiedy nie znają odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie potrafią powiedzieć: nie wiemy ale sprawdzimy to.
Dorota Kręcisz, Prezes Zarządu HCE Sp. z o.o.
Producer - dla mnie przede wszystkim wiedza i doświadczenie. Te dwa czynniki decydują o tym, że zawsze wybieram ich realizacje. Na uwagę zasługują również nieszablonowe projekty graficzne, dlatego serdecznie polecam tę firmę.
Michał Jaśnikowski, Dyrektor Handlowy, Samer sp. z o.o.
Nasza wieloletnia kooperacja w pełni potwierdza profesjonalizm oraz duże doświadczenie firmy PRODUCER S.C.w zakresie projektowania i tworzenia stron WWW. Na każdym etapie realizacji projektów kompleksowa pomoc i doradztwo pozwalało profesjonalnie osiągnąć zamierzony cel. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę PRODUCER S.C. jako wartościowego partnera nie obawiającego się trudnych wyzwań, zaś usługi świadczone przez wyspecjalizowaną kadrę są godne polecenia i promowania.