Portfolio

Klaster ICT FutureHUB

FutureHub Klaster ICT to stowarzyszenie powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego w odpowiedzi na potrzeby firm sektora informatycznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce. Klaster powstał, by wspierać lokalnych przedsiębiorców działających na rynku usług i rozwiązań technologii informatycznych na poziomie regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym.

Strona www

Przeczytaj więcej

Biuro Rachunkowe Podatnik

Jedno z najstarszych biur rachunkowych w Kielcach i zarazem jedno z najnowocześniejszych. Biuro Rachunkowe Podatnik to kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Strona www

Przeczytaj więcej

Creative Rally Solutions

Creative Rally Solutions to zespół profesjonalistów z ponad 12-letnim doświadczeniem w rajdach samochodowych na najwyższym światowym poziomie. Współpracujemy kierowcami i zespołami startującymi w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC), Rajdowych Mistrzostwach Europy (ERC) oraz Rajdowych Mistrzostwach Polski (RSMP).

Strona www

Przeczytaj więcej

Galeria Amber Kalisz
Kolejny raz pracujemy z galerią handlową a naszym celem jest realizacja strategii marketingowej. Przygotowaliśmy serwis internetowy w technologii resposive design oraz doradzamy galerii w kwestiach marketingu sieciowego i społecznościowego. Galeria Amber to najnowszy projekt handlowy na mapie Kalisza. Nowoczesna architektura i supernowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z technologiami internetowymi tworzą idealny model sprzedażowy.
Strona www

Przeczytaj więcej

Kielecki Park Technologiczny
Według najnowszych danych Polska ma wszelkie możliwe atuty, by stać się liderem w zakresie handlu mobilnego w tej części Europy. Już dziś 2 na 3 kupowane telefony są smartfonami, 5 milionów osób korzysta z internetu mobilnego, a na 1 mieszkańca średnio przypada 1,4 karty SIM.          
Strona www

Przeczytaj więcej

Centrum Obsługi Inwestora

Nowa realizacja Producera w technologii responsive web design (RWD)! Prosta, ładna, przyjazna, ciepła, oczywista? Na zlecenie Centrum Obsługi Inwestora działającego w Wydziale Projektów Strukturalnych i Strategii Miasta Urzędu Miasta Kielce zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy serwis internetowy www.invest.kielce.pl.

Strona www

Przeczytaj więcej