Portfolio

Centrum Obsługi Inwestora

Nowa realizacja Producera w technologii responsive design! Prosta, ładna, przyjazna, ciepła, oczywista? Na zlecenie Centrum Obsługi Inwestora działającego w Wydziale Projektów Strukturalnych i Strategii Miasta Urzędu Miasta Kielce zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy serwis internetowy www.invest.kielce.pl.
 
Pierwszy raz pojęcie Responsive Web Design pojawiło sie w roku 2010. RWD to nowe podejście do projektowania i wdrażania stron. To technologia, według której strona wykonana zgodnie z zasadami Responsive Web Design jest zoptymalizowana oraz dostępna bez względu na rozmiar urządzenia, na którym jest wyświetlana. Oczywiście nie chodzi tutaj wyłącznie o poprawne wyświetlanie, ale również nawigację przystosowaną do rozmiaru ekranu i czytelność strony.
 
Korzystanie ze strony w technologii RWD winno być intuicyjne i przyjazne użytkownikowi. Projektują taką stroną bierzemy m.in. pod uwagę, że urządzenia mobilne są obsługiwane palcami a nie myszką, zastosowane grafiki będą "skalowane" do odpowiedniej rozdzielczości a przyzwyczajenia użytkowników mobilnych są zupełnie inne.
 
 

 

Powrót